İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları  | ZMF Çelik

ZMF Çelik , kurulduğu ilk günden beri insan kaynaklarına ve uzmanlığa verdiği önem ile sektörüne kalite ve yenilik getirirken, bu sayede rekabette de büyük avantajlar yakalamıştır.

 

"Önce İnsan" yaklaşımı ile çalışanlarına öncelik veren ZMF Çelik katılımcı, paylaşımcı, bir katma değer oluşturmak için çalışan, fikir üreten bireylerden oluşan bir insan kaynağına sahiptir.

 

Hem iş süreçlerini, hem de çalışma şartlarını iyileştirme yönünde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Sektöre yeni teknolojileri izleyen uzmanlar kazandırmak, nitelikli işgücü sağlamak ve aynı zamanda müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılamak amacıyla çalışanlarına sürekli eğitimler vermektedir.

 

İnsan kaynağına ve sürekli iyileştirmeye verdiği önem sayesinde global granit pazarının en önemli aktörlerinden biri olan ZMF Çelik liderliğini sürdürmek için dünyadaki en son gelişmeleri izlemeye devam ederken, geçmişten gelen ticari değerlerine de sahip çıkmaktadır.

İş başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Açık pozisyonlara uygunluğu yönünden değerlendirmeye alınacak ve işe alım prosedürüne uygun olarak size geri dönülecektir.
Çoşanlar İnşaat

Merda Grup iş başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Uygunluğu yönünden değerlendirmeye alınacak ve prosedürüne uygun olarak size geri dönülecektir.
İş Başvuru Formu
E-posta Adresiniz
Telefonunuz
 
 
Öğrenim Durumu Okulun Adı Bölümü  
Lisans  
Ön Lisans  
Lise  
Yabancı Dil
İngilizce
Almanca
Diğer
Güvenlik Resmi :
Doğrulayın :
   
 
   
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Talep Formu
Alım ve satım talepleriniz için
Referanslarımızdan
Çalıştığımız sektörler ve firmalar
Faaliyetlerimiz
Çalışmlarımızdan örnekler
 
Ürün Çeşitlerimiz
İkinci El Çatı Malzemeleri İkinci El Cephe Paneli İkinci El Taş Yunu Panel İkinci El Çati Paneli İkinci El Çelik Çatı İkinci El Çelik Antrepo İkinci El Çelik Depo İkinci El Panel İkinci El Sandvic İkinci El Çati Saçı  İkinci El Trapez Saç İkinci El Oluklu Saç İkinci El Saç İkinci El Çelik Çatı Makası
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim